باربری مرزداران

 

اتوبار انصاف بار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه باربری در مرزداران نیز دارای شعبه فعال است و اهالی این منطقه نیز می توانند خدمات مورد نظر خود را در زمینه اسباب کشی، جا به جایی جهیزیه عروس و حمل بار از انبارداری ها به دیگر نقاط شهر به باربری مرزداران بسپارند. اگر در نواحی ستارخان، گیشا، صادقیه و باغ فیض ساکن هستید خدمات حمل اثاثیه منزل و بسته بندی تخصصی را به باربری انصاف بار شعبه مرزداران بسپارید.

باربری مرزداران عضو اتحادیه بوده و به صورت شبانه روزی با سال ها سابقه درخشان در اموری همچون حمل و نقل باربری، بسته بندی اثاثیه درشت و ریز و … آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز در تهران و سایر شهرها می باشد.

انصاف بار هر آنچه یک جا به جایی بدون دغدغه نیاز دارد را با تجربه خویش به شما هدیه می دهد. با تکیه بر رزومه کاری پرسنل اجرایی در اتوبار انصاف بار می توانید یک اسباب کشی برنامه ریزی شده و منظم را تجربه کنید.

باربری مرزداران ارزان و معتبر

اسباب کشی دیگر دغدغه نیست بلکه یک تنوع دوست داشتنی و تحول است اگر انصاف بار کنارتان باشد

خدمات اتوبار انصاف بار در تهران  شعبه مرزداران

کلیه خدمات تخصصی مربوط به حمل اثاثیه منزل، ادارات، سازمان ها و … توسط شرکت بزرگ باربری مرزداران انجام می شود. با تکیه بر خدمات بی نظیر و ارزشمند خود اسباب کشی را برای شما آسان خواهیم کرد، در این راستا خدمات ما به شرح زیر است:

مشاوره تخصصی

قبل از انجام هر گونه اقدام جا به جایی تمامی مشتریان می توانند از خدمات مشاوره تخصصی انصاف بار در زمینه اتوبار و باربری بهره مند شوند. بهترین زمان و برنامه ممکن برای حمل و نقل در این مشاوره بیان می شوند.

بسته بندی اصولی

اشیا قیمتی، بار های بزرگ و کوچک و بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از جدیدترین متد های روز دنیا و تجهیزاتی مدرن در اتوبار انصاف بار انجام می گردد.

در مرحله چیدمان هم کنارتان هستیم

قبل از جا به جایی و بعد از آثار کشی شما را تنها نمی گذاریم و در چیدمان اثاث به شما کمک خواهیم کرد.

برخورداری از ماشین های باربری متنوع

مجهز ترین ماشین های بزرگ و کوچک همانند نیسان، وانت بار، خاور ۶ متری، ایسوزو . هیوندا در اختیار مجموعه بزرگ باربری مرزداران است و ماشین ها برای حمل و نقل بین شهری نیز مسقف و موکت شده هستند.

کادر مجرب و آموزش دیده

پرسنل اتوبار انصاف بار شعبه مرزداران زبان زد تهران هستند، تخصص و رفتار خوب و عالی این افراد کلید طلایی موفقیت اتوبار است.

چرا باربری مرزداران با انصاف بار

اگر چه اغلب افراد با خدمات باربری ها آشنایی دارند اما هنوز هم هستند عده ای که مزایای شرکت های حمل و نقل را نمی دانند و از خدمات مفید آن ها استفاده نمی کنند.

برخی از امتیازات اتوبار انصاف بار که دلیلی بر تمایز آن با سایر باربری ها شده است به شرح زیر هستند:

اولین وجه تمایز حمل بار و اثاثیه در سراسر تهران

اتوبار مرزداران با داشتن چند تیم حمل بار که بسیار با تجربه و آزموده هستند در محدوده های مختلف شهر تهران کلیه خدمات اثاث کشی و حمل بار را ارائه می دهد. با توجه به ترافیک سنگین محله مرزداران تمامی تمهیدات لازم را برای پروسه اسباب کشی ساکنان این محله در نظر گرفته ایم.

ارائه بیمه نامه

اتوبار انصاف بار سلامت و امنیت وسایل و بار ها را تضمین کرده و در برابر آسیب های احتمالی و اتفاقات غیر منتظر چاره اندیشیده است. قبل از شروع فرآیند باربری بیمه نامه برای بار ها و ماشین باعث راحتی خیال مشتریان می شود. این نکته حائز اهمیت است که در باربری انصاف بار با توجه به نحوه بسته بندی و حمل بار اصولی احتمال آسیب دیدگی وسایل و بار ها بسیار کم و نزدیک به صفر است.

حمل بار چه درون شهر و چه برون شهر

جا به جایی اثاثیه و بار های شما را به تمامی مناطق داخل شهر تهران محدود نکرده ایم، بلکه انصاف بار خدمات باربری خود را برای شهرهای اطراف و برون شهری نیز ارائه می دهد.

ماشین های باربری تخصصی حمل و نقل

خودرو هایی که انصاف بار در اختیار دارد مختص حمل بار و اثاثیه هستند. این ماشین ها دارای سقف و ضد ضربه هستند تا خسارت ها را به حداقل برسانند. تیم متعهد انصاف بار بعد از هر بار جا به جایی خودرو ها را سرویس کرده تا از هر نظر مناسب حمل و نقل بعدی باشند.

بسته بندی اصولی

به کوچک و بزرگ بودن، شکستنی یا نبودن آن ها توجه می کنیم و سپس اقدام به بسته بندی خواهیم کرد. وسایل قدیمی شما از بسته بندی مخصوص بهره مند خواهند شد. اتوبار انصاف بار دارای انواع کارتن در ابعاد مختلف، فوم های چند لایه، انواع چسب، بقچه های حمل رختخواب و نایلون های حباب دار است.

صرفه جویی در زمان

موثر ترین راه برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها جستجو مسیر حرکت اصولی قبل از هر چیز است، در این خصوص باید ترافیک در نظر گرفته شود. توقف های غیر ضروری در مسیر نیز در این مهم نقش به سزایی دارند. باربری انصاف بار راه کار هایی را برای افزایش کارایی در زمان و هزینه های تمام شده ارائه می دهد.

هزینه باربری در مرزداران

کلیه هزینه های انصاف بار متناسب با کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان است. اغلب افرادی که تجربه حمل بار با شرکت ما را دارند رضایت کامل دارند.

حرف اول اتوبار انصاف بار رضایت مندی و مشتری مداری است. لذا هزینه های در نظر گرفته شده برای تمامی خدمات به گونه ای هستند که تمامی اقشار جامعه بتوانند از پس پرداخت آن برآیند.

باربری مرزداران نماد آسایش در اثاث کشی

نحوه ارائه خدمات در انصاف بار

در مجموعه مرزداران راه های زیادی برای ثبت سفارش و ارائه خدمات در نظر گرفته شده است .

ارائه خدمات تلفنی

جهت ثبت می توانید روی بنر زیر کلیک نموده تا کارکنان ما در اسرع وقت درب منزل و محل کار شما حاضر شوند.

تماس با باربری مرزداران

ارائه خدمات آنلاین

تمامی خدمات انصاف بار مرزداران به صورت آنلاین بوده و شما به راحتی بدون صرف زمان و هزینه در ترافیک و آلودگی این روزها می توانید اسباب و اثاثیه خود را جا به جا نمایید. برای این کار روی کادر زیر کلیک کرده و ورود اطلاعات لازم، سفارش خود را ثبت نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *